כל השלבים בדרך למוצר

במפעל אחד

 

חברת מ. ברזילי מייצרת בשנים האחרונות מערכות הנדסיות ותעופתיות פורצות דרך, החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. קווי הייצור הייחודים שפיתחה החברה מיועדים לייצוא ולתחומי תעשייה חוצי גבולות בארץ כמו התעשייה הביטחונית, הרפואה, הדפוס, ההיי-טק ועוד!

 

 

בניגוד למפעלים אחרים, במפעלי מ. ברזילי קיימת מחלקה פנימית להנדסת פיתוח.

המחלקה עוסקת בתכנון עבודות הנדסיות מכניות משלב הרעיון, דרך כל שלבי החשיבה, סיעור המוחות, הסקיצות, ההדמיות ועד לשלב קבלת ההחלטות על אופן ייצור המוצר המוגמר.

קיומו של התכן המכני מאפשר לחברת מ. ברזילי לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולמצוא פתרונות יצירתיים, באמצעותם ניתן להוציא לפועל את הפרויקט שלכם ולאפשר את הצלחתו בעולם האמיתי.

צוותי העבודה במפעל מתמחים בעיבוד מתכות ובעלי הידע המקצועי הדרוש לתוצאה הטובה ביותר בעיבוד פח, עיבוד שבבי ובתחומים נוספים.

 

הכל קורה במקום אחד

גולת הכותרת של מ. ברזילי היא הובלת פרויקטים באופן מקצועי ומעמיק, על ידי צוותים מיומנים, מתחילת הדרך ועד לקבלת המוצר המוגמר. היכולת והמסוגלות לטפל בתוך המפעל בכל דרישה, בכל קנה מידה, ללא צורך בהעברת עבודות לגורמים חיצוניים, מקנה עדיפות רבה לראייה המערכתית, שמוכיחה את עצמה בכל פרויקט מחדש.

 

הנהלת החברה עושה כל שביכלתה על מנת לנתב את הידע העצום של עובדיה, לטובת הלקוח.
החברה תלווה אתכם שלב אחר שלב - בסיעור המוחות שמתחיל עם הנעת הפרויקט, בשלבי ההנדסה שכוללים תכנון ופיתוח של מוצרי מתכת וניהול פרויקטים מורכבים, בשלבים הטכניים הכוללים עיבוד שבבי, חיתוך בלייזר, עיבוד פחם בטכנולוגיית CNC, הרכבות מכניות, זיווד אלקטורני וכיו"ב.

 

המחלקות השונות יסייעו לכם בפתרון בעיות טכניות שיצוצו בדרך, כל אחת על פי התמחותה. מחלקות ההנדסה והייצור מסונכרנות ביניהן לאורך כל הדרך ומגיעות יחד לתוצאות האופטימליות, כך שכל מעגלי העשייה ישארו במקום אחד ואתם תוכלו לעבוד עם גורם מקצועי, האחראי על הפרויקט שלכם מתחילתו ועד סופו.

 

 

 

טכנולוגיות מתקדמות, מכונות חדישות

על מנת להעניק שירות איכותי ללקוחותיה, משתמשת החברה בטכנולוגיות יוצאות דופן, מהמתקדמות בשוק. הניסיון הרב הוביל לכך שהמפעל מסוגל לייצר כמויות גדולות של מוצרים תוך פרק זמן קצר, זאת למרות מיקומו באזור עדיפות לאומי באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. השליחות הלאומית רותמת את העובדים לביצוע המשימות הנדרשות במלוא התפוקה כדי שהלקוח יקבל את ההזמנה במועד ואף לפני כן, תוך חיוב הלקוח בעלויות הוגנות. 
 

בשנה האחרונה התחולל מהפך במחלקת הייצור. נרכשו מכונות שהן המילה האחרונה בתחומי הזיווד האלקטרוני, טכנולוגיות עיבוד פח, הרכבות מכניות ועיבוד שבבי. שיטות העבודה החדשניות במפעל העמידו את פסי הייצור שלו בראש המפעלים היצרניים המובילים בארץ ובעולם.

 

העתיד בטוח

הנהלת החברה הביאה לידיעתנו כי בשנה האחרונה סיפקה מערכות ייחודיות ופורצות דרך למערך הביטחוני. בימים אלה עסוקה החברה בכמה פרויקטים הנדסיים מיוחדים עבורם. מומחיות צוות העובדים והפרויקטים הרבים והמגוונים בהם מטפלת החברה, הביאו לגיוס אנשי מפתח לתפקידים בכירים ומקצועיים ולצמיחה משמעותית בהיקפי עבודות הייצוא. תקן האיכות התעופתי הבין-לאומי AS9100 D מאפשר לחברת מ. ברזילי להרחיב את הפעילות העסקית מול חברות עתירות ידע בתחום הביטחוני והאזרחי.

 

 

 

ליצירת קשר עם חברת מ. ברזילי 

חייגו: 077-9973245