חברת מ. ברזילי מייצרת בשנים האחרונות מערכות הנדסיות ותעופתיות פורצות דרך

 

 

 

 

 

 

 

קווי הייצור הייחודים שפיתחה החברה מיועדים לייצוא ולתחומי תעשייה חוצי גבולות בארץ כמו התעשייה הביטחונית, הרפואה, הדפוס וההיי-טק

 

ייחודה של הוא בקיומה של מחלקת הנדסת פיתוח במפעל העוסקת בתכנון עבודות הנדסיות מכניות משלב הרעיון דרך כל שלבי החשיבה, סיעור המוחות, הסקיצות, ההדמיות ועד קבלת ההחלטות על אופן ייצור המוצר המוגמר. קיומו של התכן המכני מבדל את החברה מעסקים דומים בתחום זה כיוון שכאן הלקוח מקבל יחס מקצועי ואישי תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ומציאת פתרונות ספציפיים ויצירתיים המאפשרים להתחיל ולסיים בהצלחה גדולה כל פרויקט. זאת לנוכח הידע המקצועי של כל צוותי העבודה בתחומים השונים של עיבוד המתכות כמו עיבוד פח, עיבוד שבבי ואופציות נוספות. 

 

חשיבה יצירתית ומתקדמת 

מהנהלת החברה נמסר כי קיים יתרון גדול בעובדה שהלקוח עובד עם גורם מקצועי אחד האחראי על כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו. כך המחלקות השונות פותרות בעיות טכניות שצצות בתוך המערכת, איש איש על פי תחום האחריות שלו וכך נסגרים כל מעגלי העשייה, ללא העברת הבקשות לפתרון התקלות לגורם חוץ שלישי. מחלקות ההנדסה והייצור מסונכרנות ביניהן לאורך כל הדרך וכך מגיעות יחד לתוצאות האופטימליות. 

לחברת מ. ברזילי תפיסת עולם המנתבת את הידע העצום הקיים לעובדיה לטובת הלקוח. סיעור המוחות מתחיל בשלב הנעת הפרויקט דרך השלבים ההנדסיים הכוללים תכנון ופיתוח של מוצרי מתכת וניהול פרויקטים מורכבים ומאתגרים והשלבים הטכניים הכוללים עיבוד שבבי, חיתוך בלייזר, עיבוד פחים בטכנולוגיית CNC , הרכבות מכניות, זיווד אלקטרוני ועוד. 

 

 

גולת הכותרת של חברת מ. ברזילי היא הובלת הפרויקט באופן מקצועי ומעמיק על ידי הצוותים המיומנים של החברה מתחילת הדרך עד קבלת המוצר המוגמר. היכולת והמסוגלות לטפל בכל דרישה, בכל קנה מידה ללא צורך בהעברת עבודות לגורמים חיצוניים, אלא ביצוע מלוא הייצור בתוך המפעל מקנה עדיפות רבה לראייה המערכתית שמוכיחה את עצמה בכל פרויקט כפתרון מעולה לכל צורך.

המקצועיות יוצאת הדופן של הצוותים השונים מובילה לעבודה עם גורמים מהותיים מאד במשק הישראלי כמו משרד הביטחון, אלביט מערכות, אלתא, התעשייה האווירית, קמ"ג, רמת"א, וחברות בעלות שם בתחומי תעשיית הדפוס, התעשיות הרפואיות, גני המדע ועוד . 

 

אופן ההתנהלות במפעל 

הנהלת החברה פועלת בנחישות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ויוצאות דופן כדי להעניק שירות איכותי ללקוחות. הניסיון הרב הוביל לכך שהמפעל מסוגל לייצר כמויות גדולות של מוצרים תוך פרק זמן קצר אף על פי שהמפעל ממוקם באזור עדיפות לאומי באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. השליחות הלאומית רותמת את העובדים לביצוע המשימות הנדרשות במלוא התפוקה כדי שהלקוח יקבל את ההזמנה במועד ואף לפני כן, תוך חיוב הלקוח בעלויות הוגנות והגונות. 

אולם הייצור עבר מהפך בשנה האחרונה, נרכשו מכונות שהן המילה האחרונה בתחומי הזיווד האלקטרוני, טכנולוגיות עיבוד פח, הרכבות מכניות ועיבוד שבבי. שיטות העבודה החדשניות הנהוגות במפעל העמידו את פסי הייצור של המפעל בראש המפעלים היצרניים המובילים בארץ ובעולם.

 

 

 

העתיד במפעל 

הנהלת החברה יידעה אותנו על כך שהם סיפקו השנה מערכות ייחודיות ופורצות דרך למערך הביטחוני וגם בימים אלו הם עסוקים בכמה פרויקטים הנדסיים מיוחדים עבורם.

המומחיות הרבה של צוותי העובדים והפרויקטים הרבים שבהם מטפלת החברה גרמו לכך שגויסו אנשי מפתח לתפקידים בכירים ומקצועיים והיקפי העבודות עבור הייצוא גדלו באופן משמעותי ביותר.

תקן האיכות התעופתי הבין-לאומי AS9100 D מאפשר לחברת מ. ברזילי להרחיב את הפעילות העסקית מול חברות עתירות ידע בתחום הביטחוני והאזרחי.